• Işıklar Cad. No:45 Gençlik Mah. 07100 Muratpaşa Antalya

Kurumsal

Uzman tesisatçı ustalarımız  yıllarca biriktirdiği tecrübesiyle, su tesisatı yenileme, su tesisatı kaçak tespiti-tamiri ve benzeri alanlarında sizlere kalite ve uygun fiyat garantisiyle hizmet ediyor. İşlerimizi titizce ve temiz bir şekilde yapıyoruz.

Bağlı bulunduğu sektörde yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile Avrupa standartları çerçevesinde ürün ve hizmet sunan firmamız, konusunda uzman ve deneyimli ekipler çalıştırarak etkin bir yapılaşma sağlamıştır. Kalitesini ve güvenilirliğini içinde bulunduğu sektörün gerekli belgelerini alarak pekiştiren firmamız; saysgın, istikrarlı, güçlü, ve güvenilir bir kurum haline gelmiştir.
Geleceğe giden yolda geçmişten güç ve destek almanın önemi ve bilinci ile ulusal değerlere bağlı kalarak adını marka yapmayı başarmıştır. Başarının anahtarının disiplinli ve planlı çalışmak olduğuna inanır.

Yaratıcı ve teknik çözümler ile mevcut oturduğunuz daireler, dekorasyon projeleri, restaurantlar, kafeler, çeşitli sektörlerin bayi projeleri gibi konut ve ticari amaçlı, çok yönlü tasarım odaklı iç ortam sağlamak için uygulamalar yapmaktadır. Bu çözümler, fonksiyonel yaşam kalitesini artırmak için estetik ve teknik çözümler içermektedir.

Müşterinin istek ve ihtiyaçlarını saptayarak; mekânda yapılması gereken işlevsel değişiklikleri estetik ve ergonomi değerleri ile tasarlayarak günlük yaşam geçirdiğimiz iç mekânların doğru bakış açısı ile mekanlarınızı tasarlar ve uygular.

Yapmış olduğumuz tüm işlerde tamamen kendi ekibimiz ile tamamlamaktayız. Firmamızda DEĞİŞKEN kişilik profosyonel usta ekibimiz ile müşterilerimize hizmet veriyoruz.

 

Sayfamızı Paylaşın